Czołówka! nurt 2, aktualizacja 24 maja 2021 (wyniki oczywiście nie ostateczne)

miejsce w nurcie 2 miejsce w obu nurtach imię i nazwisko grupa suma szkoła
1 5 Jakub Kozłowski 2.2 49 XLI LO im. Joachima Lelewela w Warszawie
2 7 Mateusz Ciurzyński 2.1 47,5 LO im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
3 11 Zuzanna Dąbrowska 2.4 40,3 II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie
4 14 Łukasz Żołnierzak 2.3 39,75 Technikum Nr 1 w ZSZ im. J. Ruszkowskiego Pułtusku
5 15 Paweł Bielecki 2.2 39 XLI LO im. Joachima Lelewela w Warszawie
6 20 Artur Panek 2.1 35,8 V LO w Bielsku-Białej
7 28 Jan Strąkowski 2.2 28 Niepubliczna Szkoła Podstawowa PraXIS
8 33 Jan Lewandowski 2.1 24,45 XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu
9 35 Karol Bieżuński 2.2 22,5 I LO. Im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
10 39 Dominik Dąbrowski 2.3 21 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka w Warszawie
10 39 Kamil Kordecki 2.2 21 XXXV LO im. Bolesława Prusa w Warszawie
12 42 Paweł Czarny 2.1 18,5 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte we Wrocławiu
13 56 Jan Machowski 2.2 15 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
14 57 Piotr Łągiewka 2.4 14,8 XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie
15 62 Kamil Ostaś 2.3 13,91 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie
16 64 Wojciech Duda 2.1 13,7 Technikum Informatyczne im. Stanisława Staszica w Gąbinie
17 67 Paulina Bieńkowska 2.2 13,01 CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" w Warszawie
18 70 Jan Wszelaki 2.4 12,8 VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach
19 74 Hanna Kaliszuk 2.x 12 LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie
20 75 Patryk Husak 2.3 11,92 XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie
21 76 Tobiasz Pietrzak 2.4 11,3 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
22 77 Bartosz Stolarczyk 2.3 11 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
23 87 Szymon Bielak 2.4 10 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
23 87 Dinh Tap Do 2.2 10 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
23 87 Łukasz Policha 2.2 10 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
23 87 Marcin Zaręba 2.x 10 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
27 97 Weronika Majewska 2.x 9,31 Technikum w Zespole Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu
28 98 Mateusz Chmieliński 2.4 9,3 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
29 107 Paweł Bała 2.4 9 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
29 107 Szymon Credo 2.3 9 Technikum Łączności im. Janusza Groszkowskiego w Warszawie
29 107 Ignacy Jackl 2.1 9 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 16 STO w Warszawie
29 107 Aleksandra Łuciuk 2.1 9 XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie
29 107 Miłosz Miśkiewicz 2.3 9 CXXII LO im. Ignacego Domeyki w Warszawie
29 107 Stanisław Salwin 2.4 9 XIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
29 107 Jakub Sztencel 2.1 9 XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie
29 107 Ireneusz Szuba 2.4 9 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
29 107 Weronika Zalewska 2.4 9 II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie
38 123 Zbigniew Sztanga 2.1 8,5 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
39 129 Karol Kowalewski 2.1 8 XLI LO im. Joachima Lelewela w Warszawie
39 129 Robert Orłowski-Radziwiłł 2.4 8 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie
41 135 Kuba Kaliński 2.1 7,01 CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie
42 136 Tymoteusz Kościuszko 2.2 7 XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie