Pierwsza setka! nurt 2, aktualizacja 25 maja 2020 (jeszcze nie ostateczne wyniki)

miejsce w nurcie 2 miejsce w obu nurtach imię i nazwisko grupa suma szkoła
1 1 Gabriela Marchel 2.3 78 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
2 2 Patryk Kaniewski 2.2 71,5 CLXIII Liceum Ogólnokształcące
3 3 Mikołaj Mijakowski 2.rez 70,7 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
4 4 Kamil Kwiatkowski 2.1 69,21 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
5 5 Jakub Bąba 2.rez 68 Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
6 6 Łukasz Lipski 2.rez 65,5 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
7 7 Krzysztof Radzewicz 2.1 61,41 LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
8 8 Mateusz Szwarc 2.2 61 Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
9 9 Mateusz Ogniewski 2.1 59,31 Technikum Mechatroniczne nr 1
10 10 Marek Morawski 2.rez 54,8 XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy
11 11 Tomasz Lasota 2.1 51,5 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
12 12 Juliusz Buczyński 2.1 50,6 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
13 14 Mateusz Prokopowicz 2.2 49,5 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
14 17 Angelika Ostrowska 2.rez 44,4 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
15 18 Wiktoria Drabińska 2.3 43 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
16 19 Piotr Grądziel 2.rez 41,9 Technikum Mechatroniczne nr 1
17 20 Michał Popiel 2.2 39 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
18 21 Konrad Nitek 2.rez 32,31 Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
19 22 Kamil Michalak 2.rez 32,22 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV
20 23 Adam Kaźmierczak 2.2 32 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
21 25 Marcin Golberg 2.2 31 LXV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Bema
22 26 Marta Dawidowska 2.1 30,21 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
23 27 Marek Mizerski 2.3 30 XCIX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
23 27 Michał Wlazło 2.3 30 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
25 29 Szymon Grochowski 2.2 29,5 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
26 31 Ignacy Stachera 2.3 28 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka
27 32 Agata Smolińska 2.1 27,7 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
28 34 Erwin Trynkus 2.2 26 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
29 37 Przemysław Warmijak 2.rez 24,91 Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej
30 38 Michał Bogusz 2.3 24 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
31 39 Przemysław Górski 2.rez 23,99 Liceum Ogólnokształcące nr I im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Otwocku
32 40 Krystian Nowak 2.2 23,5 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
33 44 Jakub Pietrzak 2.1 22,31 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
34 46 Marek Gryszka 2.3 22 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
35 47 Maria Musiał 2.rez 21 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
35 47 Maciej Nowotka 2.X 21 XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
35 47 Paweł Preibisch 2.rez 21 XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
38 51 Bartosz Pawlak 2.rez 20,9 XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
39 53 Jakub Dudziński 2.rez 20,5 Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
40 54 Krzysztof Stawarski 2.1 20,3 VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
41 56 Dawid Stecko 2.rez 20 XXII Liceum Ogólnokształcące im. José Martí
42 58 Wiktor Zawadzki 2.2 19,5 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
43 59 Marta Major-Machnacka 2.rez 19 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
44 60 Jan Wójkowski 2.rez 18,96 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
45 61 Piotr Sokołowski 2.rez 18,5 Technikum Mechatroniczne nr 1
46 62 Antoni Grodowski 2.1 18,22 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV
47 65 Marcin Kowalczyk 2.2 17,01 VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana
48 69 Jakub Pajewski 2.rez 16,62 XIII Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa - Kuli
49 71 Zofia Zubrzycka 2.rez 16,01 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
50 72 Natalia Błachnio 2.2 16 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
50 72 Izabella Kaim 2.2 16 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
50 72 Anastasiia Mashchenko 2.2 16 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
53 75 Alicja Bugajewska 2.rez 15,9 CXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana
54 78 Filip Kopyt 2.1 15,01 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
55 79 Michał Matuszyk 2.1 15 LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
56 81 Bartosz Czajka 2.X 14,01 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
56 81 Jan Gągała 2.2 14,01 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
56 81 Wiktor Rutecki 2.1 14,01 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV
56 81 Kamila Wachulec 2.1 14,01 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
60 88 Bartłomiej Janota 2.3 13,8 LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego
61 89 Dave Nayyar 2.3 13,5 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
62 92 Tymoteusz Milej 2.rez 13 LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
62 92 Konstancja Szymanska 2.3 13 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
64 97 Mateusz Gnyszko 2.rez 12,5 CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie
65 99 Zofia Łaczinian 2.3 12 Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka
65 99 Kamil Mazurek 2.1 12 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
65 99 Maksym Ziemlewski 2.rez 12 XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela