Czołówka rywalizacji punktowej, pierwsze wyniki cząstkowe, 12 maja 2022

Gratulujemy serdecznie wszystkim! Proszę pamiętać, że wszystko jeszcze może się zmienić!

miejsce imię i nazwisko grupa szkoła
1 Antoni Łuczak 2.1 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
2 Igor Grauer 1.3 XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika w Warszawie
3 Krzysztof Rutkowski 1.3 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
4 Martyna Orzechowska 1.2 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
5 Filip Baroniewski 1.5 LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy
5 Franciszek Hansdorfer 2.1 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
5 Michał Kościelecki 1.2 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
8 Martyna Markiewicz 1.1 XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
9 Kinga Gabryś 2.2 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
9 Jarosław Krukowski 1.2 CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego Grota
9 Zbigniew Marchel 1.2 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
9 Michał Mogielnicki 1.2 LXVII liceum ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
9 Anastazja Morawska 1.4 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy
14 Roksana Tenczyńska 1.5 XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego
15 Oliwia Rozkosz 2.1 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
16 Paulina Czyrska 1.5 XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
16 Michał Duraj 1.5 XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
16 Patryk Kaniewski 1.5 CLXIII LO
16 Mikołaj Korzan 1.2 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
20 Maciej Kozak 1.2 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
21 Kamila Gazda 1.2 CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego Grota
21 Stanisław Grochowski 1.5 CLXIII LO w Warszawie
23 Adam Sanecki 1.4 XLI LO im. Joachima Lelewela
24 Kacper Jasiński 2.3 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
24 Barbara Martinello 2.3 LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie
24 Aleksandra Mróz 2.3 LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie
27 Łukasz Policha 1.5 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy
28 Paweł Nowocień 1.5 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
28 Adam Pawlak 1.5 XIV LO im. Stanisława Staszica
28 Krzysztof Radzewicz 1.4 LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
28 Anna Rogalska 1.2 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
32 Wiktoria Foryś 1.2 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
32 Zuzanna Jodłowska 1.3 VI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawie
32 Mateusz Marczyk 1.5 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy
32 Konstancja Szymańska 1.2 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
32 Adrian Żukowski 1.4 XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
37 Patryk Kulczycki 1.3 XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
38 Jakub Cwynar 1.1 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
38 Krzysztof Korczak 1.4 XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
38 Natan Misztal 1.4 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
38 Alicja Walerczak 2.1 IV LO im. Adama Mickiewicza
42 Kalina Dzierżak 1.4 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
43 Piotr Stolarczyk 1.4 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
44 Beniamin Bibrowski 1.4 LXXXI LO im. Aleksandra Fredry
45 Bartosz Ścibior 1.2 VI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawie
46 Wiktor Kotala 1.4 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
47 Stefania Aït Soura-Chmielnicka 2.2 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
47 Jakub Romańczuk 2.3 IV LO im. Adama Mickiewicza
47 Maria Zyskowska 2.2 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
50 Michał Bogusz 1.4 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
50 Marek Mizerski 1.4 XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
52 Michał Rajtar 2.2 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
53 Paulina Bieńkowska 1.2 CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego Grota
54 Marta Bryk 2.3 I LO im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie
54 Karolina Turzańska 2.3 XXII LO im. Jose Marti
56 Piotr Asyngier 1.5 LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie
56 Amelia Bańcyrowska 2.1 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
56 Amelia Bednarczyk 1.1 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
56 Hanna Kobierska 2.1 CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
56 Wiktoria Ksel 1.1 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
56 Aleksandra Plichta 2.2 LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie
56 Krzysztof Szczęsny 1.5 LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie