Wyniki rywalizacji indywidualnej XIII edycji -- czołówka

Gratulujemy serdecznie!

miejsce imię i nazwisko grupa suma szkoła
1 Igor Grauer 1.3 60 XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika w Warszawie
2 Michał Kościelecki 1.2 57,51 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
3 Filip Baroniewski 1.5 56,25 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy
3 Patryk Kaniewski 1.5 56,25 CLXIII LO
5 Zbigniew Marchel 1.2 54,55 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
5 Krzysztof Rutkowski 1.3 54,5 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
7 Krzysztof Korczak 1.4 51 XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
7 Anastazja Morawska 1.4 51 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy
1 Antoni Łuczak 2.1 46 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
2 Oliwia Rozkosz 2.1 44,01 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
9 Roksana Tenczyńska 1.5 43,51 XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego
3 Franciszek Hansdorfer 2.1 41 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
10 Michał Mogielnicki 1.2 40,55 LXVII liceum ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
11 Maciej Kozak 1.2 33,6 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
12 Kalina Dzierżak 1.4 32,5 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
4 Kinga Gabryś 2.2 30,5 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
13 Stanisław Grochowski 1.5 30 CLXIII LO w Warszawie
14 Konstancja Szymańska 1.2 29,78 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
15 Piotr Stolarczyk 1.4 28,52 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
16 Karol Bonat 1.5 27,51 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
17 Martyna Orzechowska 1.2 27,01 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
18 Krzysztof Radzewicz 1.4 26,01 LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
19 Mikołaj Korzan 1.2 24,6 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
20 Bartosz Ścibior 1.2 24,2 VI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawie
21 Mateusz Kasprzak 1.3 24,01 XXXV LO z odziałami dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
5 Kacper Jasiński 2.3 23,75 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
6 Aleksandra Mróz 2.3 22,75 LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie
22 Martyna Markiewicz 1.1 22,01 XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
23 Paweł Nowocień 1.5 20,01 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
7 Barbara Martinello 2.3 19,75 LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie
24 Łukasz Policha 1.5 19,51 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy
24 Adam Sanecki 1.4 19,5 XLI LO im. Joachima Lelewela
24 Zuzanna Jodłowska 1.3 19 VI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawie
27 Krzysztof Żyła 1.3 18,01 XLI LO im. Joachima Lelewela
28 Beniamin Bibrowski 1.4 17,52 LXXXI LO im. Aleksandra Fredry
29 Paulina Czyrska 1.5 17 XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
30 Mateusz Marczyk 1.5 16,51 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy
31 Michał Bogusz 1.4 16,5 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
31 Patryk Kulczycki 1.3 16,5 XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego
31 Marek Mizerski 1.4 16,5 XCIX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
34 Krzysztof Wojczakowski 1.5 16,01 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
34 Michał Duraj 1.5 16 XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
34 Jarosław Krukowski 1.X 16 CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego Grota
37 Wiktoria Foryś 1.2 15,5 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
8 Alicja Walerczak 2.1 15,01 IV LO im. Adama Mickiewicza
38 Izabella Wątor 1.3 15 XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
9 Alicja Schubert 2.3 14,75 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
10 Kacper Zajkowski 2.3 14,27 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
39 Paweł Szymański 1.4 14,01 XL LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
39 Aleksandra Śmigacz 1.3 14,01 XXII LO im. Jose Marti