Czołówka! nurt 1, aktualizacja 24 maja 2021 (wyniki oczywiście nie ostateczne)

miejsce w 1 nurcie miejsce w obu nurtach imię i nazwisko grupa liczba punktów szkoła
1 1 Oliwier Misztal 1.5 63,1 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
2 2 Zuzanna Cerny 1.3 61,2 CLVII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie
3 3 Alicja Marciniak 1.3 54 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
4 4 Krzysztof Radzewicz 1.7 51,9 LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie
5 5 Julia Tokarska 1.7 49 I LO. Im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
6 8 Michał Golec 1.6 43,01 XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie
7 9 Beniamin Bibrowski 1.7 41,5 LXXXI LO im. Aleksandra Fredry w Warszawie
8 10 Martyna Orzechowska 1.6 41,25 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
9 12 Michał Pawlica 1.2 39,95 Publiczne Katolickie LO im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach - Magdalence
10 13 Mateusz Bąba 1.2 39,8 LO im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
11 16 Kuba Ornatek 1.7 38 LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie
12 17 Maciej Kadłubowski 1.2 37,3 XIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
13 18 Adam Bereżnicki 1.5 37,11 CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie
14 19 Emilia Śliwka 1.6 36,2 V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie
15 21 Anna Kordysiewicz 1.4 35,2 II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie
16 22 Sebastian Czarnik 1.5 34,4 CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie
17 23 Małgorzata Gabryszuk 1.3 33,2 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
18 24 Kamil Fahmi Amin 1.5 30,83 IX LO im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
19 25 Michał Ludwiczak 1.6 30,25 I LO. Im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
20 26 Bartosz Palesa 1.2 29,6 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
21 27 Amelia Krupa 1.4 28,7 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
22 29 Stanisław Grochowski 1.6 27,5 CLXIII LO w Warszawie-Wesołej
23 30 Adam Orzeszek 1.5 27,1 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
24 31 Patrycja Skrodzka 1.4 25,86666667 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
25 32 Kamil Józwik 1.5 25,5 CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie
26 34 Karol Pisula 1.7 24,4 LXXXI LO im. Aleksandra Fredry w Warszawie
27 36 Maria Baudouin de Courtenay 1.4 22,2 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
28 37 Fryderyk Niedzwiecki 1.6 21,75 XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie
29 38 Natan Misztal 1.7 21,5 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
30 41 Jerzy Kalina 1.2 20 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie
31 43 Oliwier Majewski 1.3 18,2 I LO. Im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
31 43 Stanisław Pyliński 1.3 18,2 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
33 45 Franciszek Białecki 1.2 17,9 V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie
34 46 Ignacy Sidor 1.2 17,7 XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika w Warszawie
35 47 Marek Janiec 1.6 17,5 XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie
36 48 Zuzanna Marciniak 1.2 16,6 V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie
37 49 Michał Bogusz 1.6 16,5 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
38 50 Barbara Drzewiecka 1.5 16,45 CLVII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie
39 51 Anna Dawidczyk 1.6 16,4 CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie
40 52 Aleksandra Podkowa 1.7 16,35 Technikum im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu
41 53 Weronika Raćkowska 1.3 16,2 I LO. Im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
42 54 Adam Kowalczyk 1.1 15,83 LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
43 55 Zuzanna Sasin 1.6 15,5 Technikum im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu
44 58 Jakub Szczepański 1.6 14,75 L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
45 59 Anna Kudelska 1.1 14,53 CLVII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie
45 59 Karolina Turzańska 1.1 14,53 XXII LO im. Jose Marti w Warszawie
47 61 Karol Jasiński 1.4 14,2 I LO. Im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
48 63 Stanisław Fraś 1.2 13,8 XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie
49 65 Aleksandra Zdanowicz 1.3 13,4 LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie
50 66 Mateusz Koziarski 1.4 13,2 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka w Warszawie
51 67 Klara Pawłowska 1.2 13,01 IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
52 69 Aleksandra Jazgarska 1.1 12,83 II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie
53 71 Maciej Szczepański 1.6 12,5 I LO. Im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku
54 72 Karolina Majorowska 1.4 12,2 XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
55 73 Anna Kowalewska 1.5 12,1 II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie
56 78 Julia Poteralska 1.5 10,7 VI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawie
57 79 Maria Żak 1.1 10,54 XXXV LO im. Bolesława Prusa w Warszawie
58 80 Hanna Zofia Grzanka 1.1 10,53 LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie
59 81 Julia Łapko 1.6 10,5 CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie
59 81 Michał Wdowiński 1.6 10,5 Technikum Nr 1 w ZSZ im. J. Ruszkowskiego Pułtusku
59 81 Albert Zieliński 1.6 10,5 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 w Warszawie
62 84 Bartosz Kmiecik 1.4 10,2 CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" w Warszawie
62 84 Michał Ostojski 1.3 10,2 LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Soli
62 84 Kacper Paruszewski 1.3 10,2 I LO. Im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku