Przejdź do treści

Nasza rywalizacja

RYWALIZACJA GRUPOWA - CZOŁÓWKA

ranking ostateczny na koniec edycji

SZKOŁA

SUMA

MIEJSCE

LO im. Tadeusza Kościuszki, Pruszków

717,8

1

XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego

367,5

2

II LO im. króla Stefana Batorego

363,0

3

IX LO im. Klementyny Hoffmanowej

291,3

4

XVIII LO im. Jana Zamoyskiego

281,4

5

LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego

223,7

6

XL LO im. Stefana Żeromskiego

210,3

7

XI LO im. Mikołaja Reja

172,1

8

XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika

166,7

9

Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka

157,1

10

XIV LO im. Stanisława Staszica

156,6

11

Technikum Mechatroniczne

146,0

12

LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

140,3

13

Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 1 w ZS im. Emiliana Konopczyńskiego

128,4

14

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

103,1

15

X LO im. Królowej Jadwigi

90,0

16

XCIV LO im. gen. Maczka

82,9

17

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Michałowicach

82,5

18

Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJATK

77,0

19

XLV LO im. Romualda Traugutta

65,8

20

L LO im. Ruy Barbosy

64,4

21

CLVII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

62,0

22

Technikum Informatyczne nr 24

61,5

23

XXI LO im. Hugona Kołłątaja

58,3

24

LO im. Marii Konopnickiej, Legionowo

57,0

25

Technikum nr 7 im. inż. Stanisława Wysockiego

57,0

26

LXIII LO im. Lajossa Kossutha

56,6

27

XLII LO im. Marii Konopnickiej

54,0

28

XXXVIII LO im. Stanisława Kostki-Potockiego

53,5

29

VII LO im. Juliusza Słowackiego

47,5

30

I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płocku

46,5

31

CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”

42,1

32

Prywatne Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej (Didasko)

42,1

33

Prywatne Gimnazjum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

41,5

34

IV LO im. Adama Mickiewicza

12,5

35

The British School IB College

12,0

36

LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

10,5

37

LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiego

6,4

38

XCII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

6,0

39

Technikum Informatyczne nr 25 im. Stanisława Staszica

3,0

40

Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego

3,0

41

VIII LO im. króla Władysława IV

2,0

42

VI LO im. Tadeusza Reytana

2,0

43

XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej

2,0

44

Technikum Architektoniczno-Budowlane im. Stanisława Noakowskiego

2,0

44

XXII LO im. Jose Marti

2,0

44

LXXXI LO im. Aleksandra Fredry

1,0

45

Niepubliczne Liceum Ogólnokształczące im. Roberta Schumana Fundacji PRIMUS

1,0

45

V LO im. księcia Józefa Poniatowskiego

1,0

45

RYWALIZACJA INDYWIDUALNA - CZOŁÓWKA

ranking ostateczny na koniec edycji

miejsce

imie

nazwisko

1

Mateusz

Fabisiewicz

2

Julia

Ścisłowska

3

Laura

Bandera

3

Sebastian

Urbacki

3

Anna

Szwed

6

Wiktoria

Marczyńska

7

Jędrzej

Osiecki

8

Maciej

Kuchciak

9

Michał

Bloch

10

Kuba

Kaczmarski

11

Mikołaj

Mijakowski

12

Krystian

Żukowski

13

Mikołaj

Michalak

14

Tymoteusz

Kazubski

15

Zuzanna

Warsztocka

16

Radosław

Król

17

Błażej

Lendzion

18

Patryk

Zdziech

19

Mateusz

Mazurczak

20

Mateusz

Chełstowski

21

Karol

Wąsowski

22

Wiktor

Woźniak

23

Michał

Kalbarczyk

24

Grzegorz

Czyżewski

25

Jakub

Gazewski

26

Jakub

Źródlak

27

Mateusz

Szostak

28

Wiktor

Niemirski

29

Aleksander

Szewczyk

30

Hubert

Badocha

31

Hanna

Niemczyk

32

Adam

Szymaniak

33

Magdalena

Borzęcka

34

Hanna

Dukała

35

Adam

Harrison

36

Magdalena

Dudek

37

Jan Son

Ha

38

Joanna

Antoniewicz

38

Wojciech

Derlikiewicz

40

Sebastian

Lech

41

Bartosz

Adamczyk

42

Liliana

Malinowska

43

Zuzanna

Charkowska

44

Emilia

Anczarska

45

Michał

Jóźwik

46

Antoni

Czyżkowski

47

Anna

Król

48

Kacper

Wargin

49

Jakub

Komosa

50

Zuzanna

Wolska

51

Wojciech

Buchwald

51

Szymon

Pluta

53

Jagoda

Gajewska

54

Kacper

Swat

55

Weronika

Piątek

56

Tatiana

Harasym

57

Maciej

Bieńkowski

58

Łukasz

Łopacki

58

Marta

Pieńkowska

60

Kacper

Rybarczyk

61

Krzysztof

Makuracki

62

Karol

Ostrowski

64

Tymon

Kwiatkowski

65

Patryk

Mazur

66

Daniel

Filatov

 
Projekt realizowany jest w partnerstwie z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawa

 

  

kapitał ludzki

  UE       

ICM