Przejdź do treści

VII edycja - wyniki

Wyniki rywalizacji zespołowej i indywidualnej VII edycji 

LICEA + TECHNIKA

szkoła

l.punktów

miejsce

LO im. Tadeusza Kościuszki, Pruszków

437,6

1

I LO im. Cypriana Kamila Norwida, Wyszków

197,4

2

LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego

196,8

3

XIV LO im. Stanisława Staszica

169,1

4

XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego

168,9

5

LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

129,0

6

XL LO im. Stefana Żeromskiego

125,9

7

LO im. Marii Konopnickiej, Legionowo

120,7

8

L LO im. Ruy Barbosy

119,9

9

XXIII LO im. Mikołaja Kopernika

116,1

10

średnia

92,2

 

LXXXI LO im. Aleksandra Fredry

92,0

11

IX LO im. Klementyny Hoffmanowej

90,5

12

II LO im. króla Stefana Batorego

82,0

13

Technikum Informatyczne nr 25 im. Stanisława Staszica

75,1

14

XVIII LO im. Jana Zamoyskiego

52,9

15

XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida

52,4

16

Technikum Lotnicze im. Bohaterów Narwiku

46,1

17

LXIII LO im. Lajossa Kossutha

39,5

18

XIX LO im. Powstańców Warszawy

12,3

19

Technikum Mechatroniczne

8,0

20

XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego

5,5

21

VI LO im. Tadeusza Reytana

5,0

22

CXXII LO im. Ignacego Domeyki

2,0

23

LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

2,0

23

XLIV LO im. Antoniego Dobiszewskiego

1,0

24

GIMNAZJA

szkoła

l.punktów

miejsce

Gimnazjum nr 77 im. I. Domeyki

412,51

1

Gimnazjum nr 33 im. Stefana Batorego

315,00

2

Gimnazjum nr 50 im. gen. Wł. Sikorskiego

313,49

3

średnia

191,88

 

Gimnazjum nr 59 im. T. Reytana

183,83

4

Gimnazjum nr 125 im. kard. S. Wyszyńskiego

168,76

5

Gimnazjum nr 15 im. gen. dyw. Stefana Grota-Roweckiego

164,02

6

Gimnazjum w Zaborowie

144,62

7

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego

136,20

8

Gimnazjum nr 5 im. Janusza Korczaka, Garwolin

121,53

9

Gimnazjum nr 1, Józefów

97,83

10

Gimnazjum nr 91 im. St. Staszica

90,02

11

Publiczne Gimnazjum Powiatowe im. Marszałka Piłsudskiego, Garwolin

87,00

12

Gimnazjum nr 130

79,50

13

Gimnazjum nr 166

78,00

14

Gimnazjum nr 133 im. kard. S. Wyszyńskiego

63,87

15

Gimnazjum nr 13 im. S. Staszica

56,11

16

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Chylicach

18,75

17

Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Magdalence

15,88

18

Gimnazjum nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej

9,01

19

Gimnazjum nr 44 im. gen. P. Chrzanowskiego

6,91

20

Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych

5,00

21

Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle

3,02

22

Katolickie Gimnazjum Przymierza Rodzin, Garwolin

2,00

23

INDYWIDUALNY - CZOŁÓWKA. LICEUM + TECHNIKUM

imie

nazwisko

suma

zal

wyr

Wojciech

Bogucki

88,51

zal

I

Witold

Dębski

73

zal

II

Michał

Raszkowski

67,01

zal

III

Jakub

Korczakowski

56,7

zal

wyr

Patrycja

Bałdyga

56,3

zal

wyr

Mai Lan

Nguyen

53,71

zal

wyr

Sylwia

Lach

53,51

zal

wyr

Mateusz

Grzech

51,5

zal

wyr

Marcin

Molesztak

49,52

zal

wyr

Michał

Jacyniuk

48,02

zal

wyr

Karol

Klimaszewski

47,7

zal

wyr

Mateusz

Brzozowski

43,01

zal

wyr

Jakub

Lewandowski

36

zal

wyr

Michał

Kowalczyk

30,3

zal

wyr

Marcin

Krupa

28,01

zal

wyr

Kacper

Kurzyp

26,51

zal

 

Filip

Knap

25,71

zal

 

Maciej

Konieczny

25,31

zal

 

Marcin

Kastek

25,02

zal

 

Krystian

Kulas

24,54

zal

 

Mateusz

Zaremba

24,33

zal

 

Krzysztof

Łopatowski

23,54

zal

 

Marceli

Korbin

23,52

zal

 

Maciej

Wasiak

23,03

zal

 

Mateusz

Stec

22,52

zal

 

Piotr

Szumielewicz

22,5

zal

 

Emilia

Kurek

21,51

zal

 

Jakub

Czaplicki

21,3

zal

 

Mikołaj

Drzewiecki

21

zal

 

Piotr

Pawłowski

20,5

zal

 

Maciej

Czesak

20,32

zal

 

Karol

Kosiński

20,01

zal

 

Eryk

Werens

20,01

zal

 

Anna

Kozłowska

19,75

zal

 

Piotr

Spencer

19,31

zal

 

Alexander

Korneluk

19,3

zal

 

Maciek

Andrzejewski

19,01

zal

 

Marta

Rosłoniec

19,01

zal

 

Wioleta

Głowacka

18,81

zal

 

Tymoteusz

Pietruszka

18,8

zal

 

Mateusz

Matyjasiak

18,51

zal

 

Anna

Paprzycka

18,02

zal

 

Damian

Daniluk

17,51

zal

 

Julian

Wagner

17,31

zal

 

Tymoteusz

Gąsiorowski

16,33

zal

 

Krzysztof

Popielski

16,3

zal

 

Wojciech

Zieliński

16,3

zal

 

Marie

Schwencke

16,02

zal

 

Szymon

Śledziewski

16,02

zal

 

Bartosz

Kalita

16,02

zal

 

Bartosz

Mariański

16,01

zal

 

Aleksander

Wiaderek

16,01

zal

 

Albert

Kapla

16

zal

 

Szymon

Kępka

15,5

zal

 

Zofia

Bernatowicz

15,32

zal

 

Julia

Tonkowicz

15,02

zal

 

Michał

Fadrowski

14,72

zal

 

Krzysztof

Powała

14,53

zal

 

Przemysław

Wiącek

14,52

zal

 

Filip

Morawski

14,23

zal

 

Karol

Furmanek

14

zal

 

Konrad

Ślaski

14

zal

 

Patrycja

Tatar

13,84

zal

 

Julia

Wałkowska

13,72

zal

 

Łukasz

Czerniszewski

13,02

zal

 

Paweł

Pogorzelski

13

zal

 

Julia

Klimek

12,52

zal

 

Bartłomiej

Adamski

12,33

zal

 

Ligia

Legenza

12,32

zal

 

Jan

Toczko

12,32

zal

 

Julia

Woś

12,3

zal

 

Natalia

Chmiel

11,3

ZAL

 

Adam

Wangrat

11,3

zal

 

Nina

Sobiczewska

11,03

zal

 

Edgar

Maciejewski

11,01

zal

 

Katarzyna

Łata

11

zal

 

Agnieszka

Socha

10,55

 

 

Bartłomiej

Pierzchała

10,51

 

 

Kamil

Kowalski

10,32

zal

 

Paweł

Nagat

10,02

zal

 

Michał

Skurzewski

10

 

 

Krystian

Duma

9,03

ZAL

 

Dominika

Syska

9,02

zal

 

Hubert

Kaczorowski

9

zal

 

Krystian

Semeniuk

8,04

 

 

Emilia

Fijałkowska

8,03

 

 

Patryk

Grzeszczak

8,03

 

 

Aleksy

Głowacki

8,03

 

 

Filip

Leszczyński

8,02

 

 

Patryk

Świerlikowski

9

zal

 

INDYWIDUALNY - CZOŁÓWKA. GIMNAZJUM

imię

nazwisko

suma

zal

wyr

Kaja

Tyszkiewicz

82,5

zal

I

Maria

Deczkowska

74,71

zal

II

Grzegorz

Adamiuk

68,11

zal

III

Rafał

Teresiński

63,7

zal

wyr.

Adrianna

Wojtyna

59,33

zal

wyr.

Tomasz

Boguszewski

57,51

zal

wyr.

Kacper

Wasiak

54

zal

wyr.

Natalia

Borkowska

51,5

zal

wyr.

Hubert

Biniszewski

48,91

zal

wyr.

Weronika

Zarębska

46,5

zal

wyr.

BARTOSZ

GRABOWSKI

46

zal

wyr.

Michał

Martinez Dzedzej

46

zal

wyr.

Jakub

Cichalewski

43,91

zal

wyr

Aleksander

Szewczyk

40,9

zal

 

Michał

Głaszczka

40,51

zal

 

Mateusz

Przychodzki

40,51

zal

 

Ernest

Przyżecki

38,1

zal

 

Michał

Różalski

36,72

zal

 

Ewelina

Dreger

35

zal

wyr

Tymoteusz

Kunert

32,61

zal

 

Aleksandra

Forysiak

31,8

zal

 

Szymon

Dadas

29

zal

 

Aleksandra

Zając

28,5

zal

 

Olga

Troszczyńska

27,01

zal

 

Rafał

Niemiec

27

zal

 

Jan

Muchorowski

26,5

zal

 

Patryk

Janowski

26,5

zal

 

Karolina

Korgul

26,02

zal

 

Antoni

Bednarski

26

zal

 

Jakub

Kozina

25

zal

 

MICHAŁ

JABŁOŃSKI

25

zal

 

Jan

Czarnecki

24,52

zal

 

Paweł

Badurka

24,02

zal

 

Urszula

Wardzyńska

24

zal

 

Piotr

Pomagalski

23,01

zal

 

Laura

Bandera

22,54

zal

 

Kacper

Chętkowski

22,46

zal

 

Ewa

Roszczyk

22,02

zal

 

Aleksandra

Kacprzyk

22

zal

 

Julia

Szot

21

zal

 

Maciej

Czesak

20,32

zal

 

Tomasz

Basiński

20,02

zal

 

Franciszek

Kozioł

19

zal

 

Anna

Łucka

19

zal

 

Jakub

Pietruszka

19

zal

 

Tymoteusz

Pietruszka

18,8

zal

 

Bartosz

Radek

18,75

zal

 

Agata

Cieślik

18,52

zal

 

Konrad

Gruhn

18,01

zal

 

Jakub

Kaszycki

17

zal

 

Andrzej

Bęza

16,75

zal

 

Tymoteusz

Gąsiorowski

16,33

zal

 

Jan

Domińczak

15,03

zal

 

Piotr

Robak

15,03

zal

 

Mateusz

Stanek

15,01

zal

 

Jędrzej

Greszta

15

zal

 

Bartłomiej

Wawrzyniak

15

zal

 

Paulina

Dobek

14,03

zal

 

Anna

Matusiak

13,82

zal

 

Jakub

Szala

13,02

zal

 

Wiktor

Szumski

12,52

zal

 

BŁAŻEJ

BŁAŻEJEWSKI

10,02

zal

 

Dominik

Danelski

9,01

ZAL

 

 

 

Projekt realizowany jest w partnerstwie z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawa
 
kapitał ludzki

    UE   

ICM 
  Projekt dofinansowała Fundacja mBanku