Przejdź do treści

Ranking zespołowy i indywidualny VIII edycji

Aktualizacja: 9 czerwca 2017

Publikujemy ostateczny wynik rywalizacji szkół oraz rywalizacji indywidualnej VIII edycji.  

LICEA + TECHNIKA

 

miejsce

szkoła

l.punktów

1

XL LO im. Stefana Żeromskiego

606,4

2

XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego

485,1

3

LO im. Tadeusza Kościuszki, Pruszków

406,3

4

LO im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie

270,7

5

XLI LO im. Joachima Lelewela

258,9

6

IX LO im. Klementyny Hoffmanowej

253,0

7

VI LO im. Tadeusza Reytana

240,0

8

L LO im. Ruy Barbosy

214,2

9

LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

196,0

10

CV LO im. Zbigniewa Herberta

187,2

11

XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego

182,0

12

LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

162,8

13

LXXXI LO im. Aleksandra Fredry

150,9

14

Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka

141,3

15

I LO im. Cypriana Kamila Norwida, Wyszków

123,0

16

Technikum Lotnicze im. Bohaterów Narwiku

114,0

17

XVII LO im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego

82,6

18

XXIII LO im. Mikołaja Kopernika

69,0

19

Technikum Informatyczne nr 25 im. Stanisława Staszica

67,5

20

XVI LO im. Stefanii Sempołowskiej

57,5

21

V LO im. księcia Józefa Poniatowskiego

57,0

22

Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 1 w ZS im. Emiliana Konopczyńskiego

57,0

23

XXXV LO im. Bolesława Prusa

52,1

24

Technikum Elektroniczne nr 3

51,1

25

XIV LO im. Stanisława Staszica

51,0

26

Technikum Chemiczne

49,0

27

LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego

43,2

28

Technikum Poligraficzne w ZS im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

13,0

29

II LO im. króla Stefana Batorego

10,0

30

LO im. Marii Konopnickiej, Legionowo

10,0

31

LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiego

8,0

32

IV LO im. Adama Mickiewicza

6,7

33

LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

6,0

34

LO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie

6,0

35

CXXII LO im. Ignacego Domeyki

5,3

36

CXXV LO im. Waldemara Milewicza

5,0

37

CX LO im. Roberta Schumana

3,0

37

LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego

3,0

38

XLVII LO im. Stanisława Wyspiańskiego

2,0

39

Technikum nr 2 w ZS im. Stefana Kisielewskiego

1,0

39

VII LO im. Juliusza Słowackiego

1,0

39

XLIV LO im. Antoniego Dobiszewskiego

1,0

40

LXIII LO im. Lajossa Kossutha

0,7

 

GIMNAZJA

 

miejsce

szkoła

l.punktów

1

Gimnazjum nr 15 im. gen. dyw. Stefana Grota-Roweckiego

204,35

2

Gimnazjum nr 33 im. Stefana Batorego

200,48

3

Gimnazjum nr 50 im. gen. Wł. Sikorskiego

145,17

4

Gimnazjum nr 13 im. S. Staszica

140,61

5

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego

103,10

6

Gimnazjum Prywatne im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Sulejówek

84,90

7

Gimnazjum nr 19 im. Bolesława Prusa

71,76

8

Gimnazjum Prywatne nr 2

68,40

9

Gimnazjum nr 114

53,22

10

Gimnazjum nr 77 im. Ignacego Domeyki

16,01

11

Gimnazjum nr 143 im. Ignacego Jana Paderewskiego

13,04

12

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II

13,01

13

Gimnazjum nr 58 im. króla Władysława IV

12,02

14

Szkoła przy Ambasadzie Rosji

11,00

15

Gimnazjum nr 101 w ZS nr 111

9,02

16

Gimnazjum nr 130

9,00

17

Gimnazjum nr 112

7,00

18

Gimnazjum nr 59 im. Tadesza Reytana

5,00

19

Gimnazjum nr 125 im. kard. S. Wyszyńskiego

4,25

20

Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej

1,01

 

Uwaga - jeśli ktos sobie nie życzy, by tu figurować, proszę dać nam znać. Najlepiej, jak zwykle, mailem (ciekawi@icm.edu.pl).

CZOŁÓWKA RYWALIZACJI INDYWIDUALNEJ, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

imię

nazwisko

suma

zal

wyr

Wojciech

Bogucki

80,5

tak

tak

Kajetan

Husiatyński

80

tak

tak

Czarek

Paczocha

78,5

tak

tak

Mateusz

Grzech

78

tak

tak

Daniel

Laskowski

78

tak

tak

Piotr

Nagłowski

78

tak

tak

Dominik

Przybysz

78

tak

tak

Paweł

Bęza

76

tak

tak

Adam

Skaskiewicz

76

tak

tak

Alisa

Zubenko

74

tak

tak

Tomasz

Sibicki

69

tak

tak

Wojciech

Jarek

68

tak

tak

Mateusz

Brzozowski

67,61

tak

tak

Sebastian

Urbacki

66

tak

tak

Kamil

Olszewski

65,4

tak

tak

Daniel

Szot

65

tak

tak

Patryk

Nowacki

62,8

tak

tak

Julia

Michalec

60,6

tak

tak

Sebastian

Cybulski

59

tak

tak

Paweł

Niewiadowski

58,71

tak

tak

Michał

Przybyliński

57

tak

tak

Kamil

Trysiński

52

tak

tak

Bartosz

Grabowski

51

tak

tak

Krzysztof

Palmi

49,52

tak

tak

Łukasz

Kawiński

49,22

tak

tak

Rafał

Kornel

49,01

tak

tak

Marceli

Korbin

48,52

tak

tak

Franciszek

Walesiak

47,01

tak

tak

Jakub

Kwietniewski

47

tak

tak

Jakub

Kuliś

45,5

tak

tak

Łukasz

Niedźwiedzki

44,6

tak

tak

Jakub

Pawłowicz

44

tak

tak

Joanna

Przydatek

41,8

tak

tak

Hanna

Morawska

40

tak

 

Daniel

Wiśniewski

39,92

tak

 

Andrzej

Grabowski

39,8

tak

 

Anna

Kozłowska

38,5

tak

 

Filip

Stańczak

33,02

tak

 

Urszula

Chmielewska

30,01

tak

 

Kacper

Urbanik

30

tak

 

Jakub

Górczyński

29,51

tak

 

Klaudia

Rabiak

29,01

tak

 

Bartosz

Żebrowski

29

tak

 

Roksana

Michniewicz

28,02

tak

 

Izabela

Kazubek-Fulsiewicz

26,92

tak

 

Piotr

Żukowski

26

tak

 

Łukasz

Wojciechowski

25

tak

 

Mikołaj

Martyka

24

tak

 

Mai Lan

Nguyen

23

tak

 

Katarzyna

Szczepaniak

23

tak

 

Rafał

Palmowski

23

tak

 

Paulina

Kaczyńska

22,71

tak

 

Marta Monika

Banek

21

tak

 

Katarzyna

Pruszyńska

20,02

tak

 

Piotr

Szadkowski

20,02

tak

 

Karolina

Konieczna

19,02

tak

 

Damian

Baryga

19,01

tak

 

Karolina

Laskowska

19,01

tak

 

Przemysław

Budzisz

19

tak

 

Wiktor

Woźniak

19

tak

 

Jakub

Pomianowski

18,02

tak

 

Bartosz

Targański

18,01

tak

 

Klara

Gańko

18

tak

 

Mikołaj

Pisarski

17,01

tak

 

Karolina

Chmiel

16,01

tak

 

Filip

Kocon

15,03

tak

 

Karol

Adameczek

15

tak?

 

Michał

Maksymiuk

14,03

tak

 

Maciej

Kołodziejczak

14,01

tak

 

Marek

Lipiński

14

tak

 

Mikołaj

Abramczyk

13,01

tak

 

Julia

Grzesik

13

tak

 

Rafał

Kowalski

12

tak

 

Anna

Pióro

11,03

tak

 

Bogumił

Domański

11,02

tak

 

Paweł

Kaczmarski

11,01

tak

 

Mateusz

Dawidiuk

11,01

tak

 

Emil

Guliński

11,01

tak

 

Karol

Radziejewski

11

tak

 

Jan

Bogusz

11

tak

 

Gabriela

Południuk

11

tak

 

Filip

Stachurski

10,04

tak

 

Aleksander

Wiaderek

10,02

tak

 

Szymon

Gruszczyński

10,01

   

Antoni

Piotrowski

10

tak

 

Maria

Antoniak

10

tak

 

Marcin

Piotrowski

9,02

   

Radomir

Handzel-Goszko

8,02

tak

 

Mateusz

Sudak

8,02

   

Ewelina

Kędzior

8,01

   

Andrzej

Daczkowski

8

tak

 

Szymon

Kryśkiewicz

8

   

Cezary

Chmielowski

7,02

   

Natalia

Chmiel

7

   

CZOŁÓWKA RYWALIZACJI INDTWIDUALNEJ, GIMNAZJA

imię

nazwisko

suma

zal

wyr

Kaja

Tyszkiewicz

73

tak

tak

Grzegorz

Adamiuk

63,96

tak

tak

Jakub

Cichalewski

50,3

tak

tak

Mateusz

Chełstowski

39,51

tak

tak

Mateusz

Gwizdała

37,9

tak

tak

Jeremi

Pilch

36,35

tak

tak

Dominika

Strachota

34,41

tak

tak

Łukasz

Szczurek

30

tak

tak

Patrycja

Barańczyk

29,8

tak

tak

Marceli

Terelak

28,3

tak

tak

Jan

Kossacki

26,02

tak

tak

Ernest

Przyżecki

22,8

tak

 

Jakub

Zieliński

21,27

tak

 

Agata

Cieślik

20,62

tak

 

Jerzy

Gamdzyk

20

tak

 

Gabriela

Jakubik

19,82

tak

 

Jan

Kinasiewicz

19

tak

 

Paweł

Patoka

18,52

tak

 

Cindy

Cieniek

18,02

tak

 

Natalia

Węglicka

17,32

tak

 

Patryk

Paszkowski

17

tak

 

Maja

Życka

16,01

tak

 

Stefan

Rybak

15,52

tak

 

Filip

Malak

15,02

tak

 

Marcin

Nowakowski

14,51

tak

 

Fangmo

Zhong

14,26

tak

 

Gabriela

Szenajch

14,02

tak

 

Maksymilian

Dąbrowski

13,04

tak

 

Mikołaj

Michalak

13,03

tak

 

Jakub

Szewczyk

13,01

tak

 

Stanisław

Borysewicz

13

tak

 

Patryk

Janowski

13

tak

 

Filip

Lalik

13

tak

 

Aleksandra

Kacprzyk

12,02

tak

 

Pola

Życka

12,02

tak

 

Natalia

Borkowska

12

tak

 

Olga

Szczerbak

11,5

tak

 

Gabriel

Grunwald

11

tak

 

Mateusz

Wójcik

10,01

tak

 

Mikołaj

Gawryś

10

tak

 

Maciej

Pancewicz

10

tak

 

Jakub

Pietruszka

10

tak

 

Bartłomiej

Wawrzyniak

10

tak

 

Piotr

Marciniak

9,04

tak

 

Marta

Kacperska

9,02

tak

 

Błażej

Błażejewski

9,01

tak

 

Łukasz

Chmielewski

7

   

Daniel

Soboński

7

   

 

 

 

 

 

 

 

Projekt realizowany jest w partnerstwie z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawa
 
kapitał ludzki

    UE   

ICM 
  Projekt dofinansowała Fundacja mBanku