Pierwsza setka! nurt 1, aktualizacja 25 maja 2020 (wyniki jeszcze nie ostateczne)

miejsce w 1 nurcie miejsce w obu nurtach imię i nazwisko grupa liczba punktów szkoła
1 13 Wojciech Burbelka 1.5 49,8 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
2 15 Krystian Żukowski 1.2 48,6 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
3 16 Michał Bloch 1.5 47,6 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
4 24 Kinga Łukiewicz 1.6 31,5 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
5 29 Magdalena Szpak 1.1 29,5 Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
6 32 Igor Popiolek 1.5 27,7 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
7 34 Kacper Kowalski 1.3 26 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
8 36 Wiktoria Jaworska 1.5 25,51 VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana
9 41 Hanna Nowacka 1.3 23,02 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
10 42 Emilia Śledź 1.6 23 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
11 43 Michał Szewczak 1.6 22,5 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
12 45 Jędrzej Osiecki 1.2 22,01 XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja
13 47 Pola Mościcka 1.2 21 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
14 52 Wojtek Kret 1.5 20,52 LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego
15 55 Natan Misztal 1.2 20,2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
16 57 Jan Zakrzewski 1.6 19,9 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
17 63 Wojtek Kropaczewski 1.4 18 Technikum Elektroniczne nr 1 im. Marcina Kasprzaka
17 63 Laura Łukiewicz 1.2 18 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
19 65 Jakub Szara 1.5 17,01 LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego
20 67 Mikołaj Kmin 1.6 17 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
21 68 Gabriela Kowalczuk 1.2 16,9 XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida
22 70 Kacper Mokrosiński 1.2 16,5 LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
23 76 Karolina Ciołek 1.5 15,6 II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
24 77 Dominik Dziuda 1.5 15,5 CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
25 80 Kacper Matyjasiak 1.2 14,41 Technikum Ekonomiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika
26 81 Paulina Bieńkowska 1.1 14,01 CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”
26 81 Zuzanna Maksymów 1.3 14,01 XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
28 87 Bartosz Palesa 1.4 14 L Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy
29 90 Przemysław Kuraszkiewicz 1.4 13,01 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
29 90 Miłosz Miśkiewicz 1.6 13,01 CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki
31 92 Thuy Tien Ha 1.6 13 XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
31 92 Maja Krasuska 1.6 13 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka"
31 92 Bartosz Stopczyński 1.3 13 Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
34 97 Bartosz Stackiewicz 1.6 12,5 Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
35 99 Julia Alicja Kasiuk 1.4 12 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
35 99 Zuzanna Malarz 1.5 12 L Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy
35 99 Jakub Michalak 1.1 12 XCIX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
35 99 Igor Ząbek 1.1 12 CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki